Album Photos (6.0.4) - en to ne translation catalogue (54 entries)

en: photos
ne: तस्विरहरू

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Upload
ne: अपलोड

en: Roles
ne: भूमिका

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Source
ne: स्रोत

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Image sizes
ne: तस्विरको नापहरु

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
