Album Photos (6.0.5) - en to be translation catalogue (72 entries)

en: photos
be: фотаздымкі

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: Album
be: Альбом

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Updated
be: Абноўлена

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Upload
be: Загрузіць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: Comment ID
be: ID каментара

en: File ID
be: Файл ID

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Do not display
be: Не адлюстроўваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Source
be: Крыніца

en: published
be: апублікавана

en: Languages
be: Мовы

en: not published
be: не апублікавана

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Grid
be: Сетка

en: Pager
be: Гартальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Content ranking
be: Ранжыраванне матэрыялаў

en: Factor
be: Фактар

en: Display type
be: Тып паказу

en: Maximum image resolution
be: Максімальная рэзкасць выявы

en: Access type
be: Тып дасягу

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
be: <strong>OR</strong> з загалоўных літар шукае па любым з двух тэрмінаў. Напрыклад, <strong>каты ЦІ сабакі</strong>.

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: View modes
be: Лады выглядаў

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
be: У вашым пошуке вы выкарыстоўвалі занадта шмат AND/OR выразаў. Толькі першыя ўмовы @count былі ўключаны ў  гэты пошук.
