Album Photos (6.0.5) - en to gl translation catalogue (84 entries)

en: photos
gl: imaxes

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Album
gl: Álbum

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Updated
gl: Actualizado

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Upload
gl: Subir

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Authored by
gl: Creado por

en: Advanced
gl: Avanzado

en: next
gl: seg

en: Directory
gl: Directorio

en: Do not display
gl: Non amosar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Source
gl: Orixe

en: published
gl: publicado

en: Languages
gl: Idiomas

en: Limit
gl: Límite

en: Image sizes
gl: Tamaños de imaxe

en: Changed
gl: Cambiado

en: not published
gl: non publicado

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Grid
gl: Grella

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Images per page
gl: Imaxes por páxina

en: Rearrange
gl: Reordenar

en: Pager
gl: Paxinador

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Content ranking
gl: Ranking de contido

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Maximum image resolution
gl: Máxima resolución da imaxe

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
gl: Buscar por calquera de dous termos coa expresión <strong>OR</strong> en maiúsculas . Por exemplo, <strong>gatos OR cans</strong>.

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Full content
gl: Contido completo

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
gl: A súa procura usou demasiadas expresións E/OU. Só os primeiros @count termos foron incluidos nesta procura.

en: Influence
gl: Influenza

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
gl[0]: Debe incluír polo menos unha palabra chave que coincida no contido, non se terán en conta os signos de puntuación.
gl[1]: Debe incluír polo menos unha palabra chave que coincida no contido. As palabras chave deben ter polo menos @count caracteres, e non se terán en conta os signos de puntuación.
