Album Photos (6.0.7) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: photos
rw: amafoto

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Image size
rw: Ingano y'ishusho

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Locked
rw: gifunze
