Album Photos (6.0.7) - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: photos
sr: фотографије

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Image size
sr: Величина слике

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Album
sr: Албум

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Locked
sr: Закључан

en: Full content
sr: Пун садржај

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
