Album Photos (8.x-4.4) - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: photos
ca: fotografies

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Node ID
ca: ID del node

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Upload
ca: Puja

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Comment ID
ca: ID del comentari

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Photos
ca: Fotografies

en: Advanced
ca: Avançat

en: next
ca: següent

en: Directory
ca: Directori

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Do not display
ca: No el mostris

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Image sizes
ca: Dimensions d'imatge

en: previous
ca: Anterior

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Photo
ca: Foto

en: Source field
ca: Camp original

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Grid
ca: Graella

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
ca: <a href="@login">Inicieu sessió</a> per enviar comentaris

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Images per page
ca: Imatges per pàgina

en: Rearrange
ca: Reordena

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: The selected file %name could not be uploaded.
ca: L'arxiu seleccionat %name no s'ha pogut carregar.

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Maximum image resolution
ca: Resolució màxima de la imatge

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: View more
ca: Veure més

en: Do not cache
ca: No emmagatzemis a la memòria cau

en: Albums
ca: Àlbums

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Edit @title
ca: Edita @title

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
