Album Photos (8.x-4.4) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: photos
lo: ຮູບພາບ

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
