PhotoShelter (4.0.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Categories
hi: वर्ग

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Country
hi: देश

en: Image
hi: चित्र

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Location
hi: स्थान

en: Time zone
hi: समय क्षेत्र

en: Date Created
hi: निर्माण तारीख

en: State
hi: अवस्था

en: Source
hi: स्रोत

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: Library
hi: लाइब्रेरी
