PhotoShelter (4.0.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
