PhotoShelter (4.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Time zone
ml: സമയമേഖല
