PhotoShelter (4.0.0) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Country
nl: Land

en: Image
nl: Afbeelding

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Location
nl: Locatie

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: State
nl: Status

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: API key
nl: API-sleutel

en: Source
nl: Bron

en: Country Code
nl: Landcode

en: Organization
nl: Organisatie

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Library
nl: Bibliotheek

en: API version
nl: API-versie

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
nl[0]: @selected van @count items geselecteerd
nl[1]: @selected van @count items geselecteerd
