PhotoShelter (4.0.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: Source
te: మూలం
