PhotoShelter (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum
