PhotoShelter (8.x-3.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Galleries
pt: Galerias

en: Media
pt: Mídia

en: Collections
pt: Coleções

en: Maximum height
pt: Altura máxima

en: Maximum width
pt: Largura máxima

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: Delete data
pt: Apagar dados
