PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: On
he: פעיל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Off
he: כבוי

en: Media
he: מדיה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Permission
he: הרשאה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון
