PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Off
is: Af

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Permission
is: Réttindi
