PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum
