PhotoShelter (8.x-3.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Off
lt: Išjungta

en: Caption
lt: Antraštė

en: Credit
lt: Kreditas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
