PhotoSwipe (3.0.0-alpha0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Focus
eo: Fokuso

en: error
eo: eraro

en: Settings
eo: Agordoj

en: History
eo: Historio

en: notice
eo: rimarko
