PhotoSwipe (3.0.0-alpha0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Focus
my: ဗဟို

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ
