PhotoSwipe (3.0.0-alpha0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Focus
sl: Fokus

en: error
sl: napaka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: History
sl: Zgodovina

en: About
sl: O modulu

en: notice
sl: obvestilo
