PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (3.0.0-alpha0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Focus
sv: Fokus

en: error
sv: fel

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: History
sv: Historik

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Custom caption
sv: Anpassad bildtext

en: About
sv: Om

en: notice
sv: notis

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: At least @a
sv: Åtminstone @a

en: Node image style
sv: Bildstil för nod

en: Node image style: @style
sv: Bildstil för nod: @style

en: Node image style: Original image
sv: Bildstil för nod: Ursprunglig bild

en: Hide (do not display image)
sv: Dölj (visa inte bild)

en: Custom (with tokens)
sv: Anpassad (med ersättningstecken)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
sv: För stöd av ersättningstecken måste modulen <a href="@token_url">Token</a> vara installerad.

en: No special style.
sv: Ingen speciell stil.

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
