PhotoSwipe (3.0.0-alpha0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Focus
th: โพกัส

en: error
th: ผิดพลาด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: History
th: ประวัติ

en: Media
th: สื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: notice
th: ข้อสังเกต
