PhotoSwipe (3.0.0-alpha0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Focus
tr: Etkinleştirme

en: error
tr: hata

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: History
tr: Geçmiş

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Share
tr: Paylaş

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: About
tr: Hakkında

en: notice
tr: bildirim

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: At least @a
tr: En azından @a

en: Hide (do not display image)
tr: Gizle (resmi görüntüleme)
