PhotoSwipe (3.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: error
bn: ত্রুটি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: History
bn: ইতিহাস

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
