PhotoSwipe (3.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Focus
el: Εστίαση

en: error
el: σφάλμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: History
el: Ιστορικό

en: Media
el: Μέσα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Custom caption
el: Προσαρμοσμένη λεζάντα

en: About
el: Περί

en: notice
el: ειδοποίηση

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
