PhotoSwipe (3.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Focus
ug: ڧوكۇس

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
