PhotoSwipe (3.0.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: error
hr: greška

en: Settings
hr: Postavke

en: History
hr: Povijest

en: Options
hr: Opcije

en: Media
hr: Mediji

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: About
hr: Opis

en: notice
hr: napomena

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
