PhotoSwipe (3.1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: History
oc: Istoric

en: Options
oc: Opcions

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Share
oc: Partejar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: About
oc: A prepaus

en: notice
oc: notícia

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
