PhotoSwipe (3.2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Focus
ar: التركيز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: History
ar: الأرشيف

en: Options
ar: الخيارات

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة
