PhotoSwipe (3.2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: History
ka: ისტორია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Media
ka: მედია
