PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (3.2.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Focus
th: โพกัส

en: error
th: ผิดพลาด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: History
th: ประวัติ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Media
th: สื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: notice
th: ข้อสังเกต

en: Entity label
th: ข้อความเอนทิตี
