PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (3.2.5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Focus
ta: குவிமையம்

en: error
ta: பிழை

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: History
ta: வரலாறு

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: About
ta: பற்றி

en: notice
ta: அறிவிப்பு
