PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: error
mr: तृटी

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: link
mr: शृंखला

en: Options
mr: विकल्प

en: here
mr: येथे

en: notice
mr: सूचना
