PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: error
da: fejl

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Options
da: Valg

en: here
da: her

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Custom caption
da: Tilpasset billedtekst

en: About
da: Om

en: notice
da: meddelelse

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
