PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc6) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Type
cs: Typ

en: error
cs: chyba

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: link
cs: odkaz

en: Options
cs: Možnosti

en: Media
cs: Média

en: here
cs: zde

en: Close
cs: Zavřít

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: About
cs: Popis

en: notice
cs: poznámka

en: Hide (do not display image)
cs: Skrýt (nezobrazovat obrázek)
