PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc6) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Type
ml: തരം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: notice
ml: അറിയിപ്പ്
