PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Type
fa: نوع

en: error
fa: خطا

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: link
fa: پیوند

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: here
fa: اینجا

en: Loop
fa: حلقه

en: Close
fa: بستن

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: About
fa: درباره

en: notice
fa: توجه
