PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Type
mn: Төрөл

en: error
mn: алдаа

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: link
mn: холбоос

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: notice
mn: мэдэгдэл
