PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Type
be: Тып

en: error
be: памылка

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: link
be: спасылка

en: Options
be: Налады

en: Media
be: Мультымедыя

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: About
be: Аб

en: notice
be: паведамленне
