PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Type
ur: قِسم

en: error
ur: نقص

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: notice
ur: اطلاع
