PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Type
et: Liik

en: error
et: veateade

en: Error Message
et: Veateade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Options
et: Valikud

en: Media
et: Meedia

en: here
et: siin

en: Loop
et: Silmus

en: Close
et: Sulge

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: About
et: Programmist

en: notice
et: märkus

en: Spacing
et: Reavahe

en: Entity label
et: Olemi märgis
