PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Type
os: Тип

en: error
os: рæдыд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ
