PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: error
sq: gabim

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: About
sq: Informacione

en: notice
sq: njoftim
