PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Type
uk: Тип

en: error
uk: помилка

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: link
uk: посилання

en: Options
uk: Опції

en: Media
uk: Медіа

en: here
uk: тут

en: Loop
uk: Цикл

en: Close
uk: Закрити

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Custom caption
uk: Власний підпис

en: About
uk: Про модуль

en: Zoom
uk: Збільшення

en: notice
uk: сповіщення

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Hide (do not display image)
uk: Приховати (не відображати зображення)

en: Custom (with tokens)
uk: Власний (із замінниками)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
uk: Для підтримки замінників має бути встановлений <a href="@token_url">модуль Замінник</a>.

en: Entity label
uk: Мітка сутності

en: Escape Key
uk: Клавіша Escape

en: Arrow Keys
uk: Клавіши стрілок

en: Main Class
uk: Основний клас

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено

en: Image loading settings
uk: Параметри завантаження зображень

en: Loading attribute
uk: Атрибут завантаження

en: Image loading
uk: Завантаження зображення

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
uk: Лінива відтворення зображень із оригінальним атрибутом завантаження зображення (<em>loading="lazy"</em>). Це покращує продуктивність, дозволяючи браузерам ліниво завантажувати зображення.

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
uk: Ліниве (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
uk: Енергійне (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
uk: Атрибут завантаження зображень

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
uk: Виберіть атрибут завантаження зображень. <a href=":link">Докладніше про атрибут завантаження зображень.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
uk: Затримує завантаження зображення, поки ця частина сторінки не стане видимою у браузері. У разі сумнівів рекомендується "ліниве" завантаження.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
uk: Змусити браузери завантажувати зображення якомога швидше. Це базово для браузера з причин сумісності. Використовуйте цей параметр лише тоді, коли очікується, що зображення завжди відтворюється.

en: Image loading: @attribute
uk: Завантаження зображення: @attribute
