PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Type
fil: Uri

en: error
fil: mali

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: notice
fil: paunawa
