PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.5) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Type
bo: རིགས

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: here
bo: འདིར།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ
