PhotoSwipe (8.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Focus
be: Выбар актыўных элементаў

en: Settings
be: Налады

en: History
be: Гісторыя

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
