PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Focus
ne: केन्द्रित

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: History
ne: इतिहास

en: Media
ne: मिडिया

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
