PhotoSwipe (8.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: History
is: Saga

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Share
is: Deila

en: About
is: Um
